Dětský pěvecký sbor při Fakultní základní škole Fingerova.
Hlavní stránka
Aktuality
Mosty mezi městy
Historie
Oddělení
Kalendář akcí
Z posledních koncertů
Co o nás napsali
Odkazy
Napište nám

  Bratislava 25. a 26. 11.2005

Dne 25. 11. jsme jeli na vystoupení do Bratislavy.V autobusu jsme zpívali a koukali jsme na televizi.Bydleli jsme v hotelu Plus.Pokoj se mě moc nelíbil.Zpívali jsme na Hlavním náměstí v Bratislavě.Večer byla diskotéka, kde jsme dostali dort ve tvaru autobusu.V sobotu jsme se byli podívat v centru města Bratislavy.Večer jsme se vrátili do Prahy.Tento výlet se mi moc líbil.
David,3. třída

Po příjezdu do Bratislavy jsme zazpívali na náměstí 4 vánoční písničky.Pak jsme odjeli na diskotéku,kde jsme dostali večeři a pak jsme se dali do tance.Při zpáteční cestě padal sníh.
Kateřina, 2. třída

Zájezd do Bratislavy se mi moc líbil.Bylo tam hodně sněhu,kulturních památek, prostě tam bylo moc pěkně.Koncert se nám určitě povedl.Můj druhý zájezd mimo Českou republiku.Na zájezd do Bratislavy nezapomenu a už se těším do Vídně!
Anežka,4.třída

Bratislava je krásné starobylé město, a proto se mi nejvíce líbila prohlídka města s průvodcem.Viděli jsme mnoho starých památek, například: Bratislavský hrad, který vypadá jako obrácený stůl.Dále jsme viděli starý kostel, ve kterém se dříve korunovali králové a královny, například : Marie Terezie. Potom jsme viděli Národní divadlo, palác prezidenta, mnoho starých soch a červenou nemocnici, kde se provádějí transplantace srdce.
Po koncertě nás čekal společný večer se souborem Nezábudka, kde jsme si užili mnoho legrace.Po vystoupení Nezábudky, nás učili různé lidové tance. Na konec jsme si užili bezva discotéku.
Jolana, 3. třída

Vystaven: 01.02.2006
  DPS Noctuella ve Vídni 9. - 10. prosince 2006
Co o výjezdu do Vídně napsala Jeannette
  Vídeň a Brno 8. - 11. 12. 2005
Co děti napsaly o pobytu ve Vídni a v Brně
  Krakow 3. - 5. 12. 2005
Co děti napsaly o pobytu v Krakowě.

Veškeré údaje v této prezentaci lze použít pouze se souhlasem autora.
Zpracováno pro prezentaci Dětského pěveckého sboru Noctuella Občanského sdružení KLUB NOCTUELLA
při Fakultní základní škole Fingerova v roce 2005.